۸ اشتباه رایج که باعث کاهش عضله می شود

1. ۸ اشتباهی که باعث کاهش عضله می‌شود - مجله تناسب اندام

1 ژانويه 2015 ۸ اشتباهی که باعث کاهش عضله می‌شود:هدف از تمرین شدید، ساخت عضله‌ی بیشتر است که در نهایت به شما کمک می‌کند چربی بیشتری بسوزانید و وزن 

2. 8 اشتباهی که باعث کاهش عضله می‌شود - بیتوته

8 اشتباهی که باعث کاهش عضله می‌شود هدف از تمرین شدید، ساخت عضله‌ی بیشتر است که در نهایت به شما کمک می‌کند چربی بیشتری بسوزانید و وزن بیشتری از دست 

3. 8 اشتباه که مانع از رشد عضلات می شود - آکا

تمرکز روی عضلات خاص باعث کاهش رشد عضلات سایر قسمت های بدن می شود. 8 اشتباه که مانع از رشد عضلات می شود هدف از تمرینات سخت، پرورش و رشد بیشتر عضلات و 

4. پیشگیری از تحلیل عضلات با این ۸ ماده غذایی - آفتاب

1 مارس 2018 برای ساخت عضلات و کاهش چربی، شما باید غذاهایی که حاوی پروتئین، برای کسانی که ورزش‌های مقاومتی انجام می‌دهند، منجر به افزایش قدرت می‌شود.

5. ۸ اشتباهی که مانع پیشرفت در تمرینات می شوند | علم تمرین و بدنسازی

در این مقاله 8 مورد از مهمترین اشتباهات رایج را مطرح می کنیم . 1 . کشش دادن عضلات نه تنها باعث کاهش احتمال آسیب دیدگی می شود و باعث می شود که عضلات در تمام دامنه 

6. عاداتی که باعث می شوند عضله بسوزانید نه چربی - باشگاه خبرنگاران

10 ا کتبر 2017 کاهش وزن یعنی از آنچه درطول روز می سوزانید کالری کمتری دریافت از آنجا که عضله کالری بیشتری از چربی می سوزاند کاهش بافت عضلانی به گیرند 1.6 گرم پروتئین در ازای هر کیلوگرم از وزن بدن توصیه می شود. عادات اشتباه در کاهش وزن و لاغری را بشناسید برای تضمین سلامت تا ۱۰ سال آینده، ۸ گام بردارید!

7. اشتباهات رایج در بدنسازی | این اشتباهات در بدنسازی را انجام ندهید

11 ژانويه 2018 از دیگر اشتباهات در بدنسازی که بیشتر رخ می دهد و باعث توقف روند رشد بدن بر آسیب های اسکلتی و عضلانی که می تواند ایجاد کند، عضله سازی و تناسب اندام خوردن اب باعث میشود افزایش و کاهش دمای بدن به صورت ناگهانی اتفاق 

8. اشتباهات بدنسازی مانع از عضله سازی | اشتباهات رایج بدنسازی

این اشتباه رایج در بدنسازی به مورد تمرین بیش از حد که قبلاً ذکر شد ارتباط نزدیکی دارد. این کار باعث هیپوگلیسمی، یعنی کاهش قند خون و توان‌ بدن شما می‌شود .

9. بیست 20 اشتباه رایج در بدن سازی | آموزش تناسب اندام | آموزش بدنسازی

1 دسامبر 2016 قصد داریم به ٢٠ نکته از اشتباهات رایج در بدن سازی اشاره بکنیم . بسیار شبیه وقتی که می خواهید در حرکات جلوبازو روی پیک عضله کار کنید، مجبورید عضله را به طور کامل منقبض کنید (تا هنوز هم وقتی به چنین ادعاهایی برخورد می کنم، باعث خنده ام می شود. ۸- تمرین هوازی با معده خالی بیشتر چربی می سوازند. نه!

10. آتروفی عضلانی نخاعی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

این بیماری، به‌دلیلِ نقص در ژن SMN1 ایجاد می‌شود که مسئولِ ساختِ پروتئینی به نام عضلات پروگزیمال (ران‌ها و بازو) و ماهیچه‌های تنفسی، قبل از بقیه درگیر می‌شوند. نباید با «آتروفی عضلانی نخاعی دیستال نوع ۱» اشتباه کرد که نشانه‌ها و سیرِ مشابهی با و پیام‌های عصبی که از دستگاه عصبی مرکزی دریافت می‌دارند، کاهش می‌یابد.

11. چطور در چند هفته تو پُر تر شویم؟ ۸ روش افزایش وزن - بامیلو بلاگ

14 آوريل 2015 در گوگل تایپ می‌کنید ” چطور حجم عضله را بالا ببرم؟ اشتباهی که بیشتر افراد لاغر می‌کنند این است که فکر می‌کنند اگر 500 کالری اضافه در روز می‌شود 3500 کالری در هفته، که به نظر من این مقدار خیلی زیاد است. برای شما جزو ملزومات است زیرا باعث تولید هورمون تستسترون می‌شود. ۱۰ تکنیک کاهش استرس 

12. آغاز - فواید دویدن و اشتباهات رایج در دویدن

آغاز - فواید دویدن و اشتباهات رایج در دویدن - مطالعات فرهنگی و اجتماعی. با دویدن ضربان قلب منظم‌تر می‌شود و فشار خون کاهش می‌یابد. اشتباه‌هات متداولی که در الگوی دویدن دوندگان وجود دارد، باعث می‌شود که درد و ناحیه‌های مختلف بدن این افراد ایجاد شود. مشکلاتی که در قدرت ، پویایی و اندازه عضلات این افراد وجود دارد مشخص می‌شود.

13. رشد عضلات پشت فقط با 8 حرکت تمرینی - داروکده

12 ژوئن 2018 چهار عضله که فرم پشت را تشکیل می دهند شامل : 1- تمرکز کردن بر روی تمرین های اشتباه پشت : بسیاری از افراد بر روی تمرین های انجام شده با دستها باید کاملا زیرشانه قرار بگیرندشانه ها را شل کنید ، که باعث می شود دست ها درازتر شوند. . سوالات رایج در مورد کلیات پروت . روش های کاربردی برای کاهش اضطراب.

14. آیا چربی به عضله تبدیل می شود؟ 5 اشتباه رایج کاهش وزن - کوکا

به آن عضله راست شکم گفته می‌شود، و در زیر لایه‌ای از چربی پنهان شده است. حقیقت : شما نمی‌توانید انتخاب کنید که کدام چربی بدنتان را بسوزانید. بدن شما به اسیدهای چرب محتاج است، و کاهش زیادش در برنامه‌ی غذایی‌تان باعث خواهد شد تا بدن شما به 

15. ۱۰ اشتباه رایج خانمها در بدنسازی و تغذیه - ایران ناز

کاهش وزن کلماتی است که خیلی زیاد از طرف خانمها روی آن تاکید می شود منکر این واقعیت نیستم که هنگامی که همزمان با تمرینات هوازی بدنسازی می کنید عضله سازی می کنید و درصد چربی بدنتان کم می ۸) برای لاغری شکم باید دراز نشست کار کنم .

16. آیا چربی به عضله تبدیل می شود؟ ۵ اشتباه رایج کاهش وزن - مجله سلامت

هر چه که در مجلات بخوانیم و یا در یک شبکه‌های اجتماعی ببینیم را باور می‌کنیم، بدونی اینکه توسط: هستی ناصری در تاریخ: آذر ۸, ۱۳۹۵ | منبع به این مقاله امتیاز دهید به آن عضله راست شکم گفته می‌شود، و در زیر لایه‌ای از چربی پنهان شده است. بدن شما به اسیدهای چرب محتاج است، و کاهش زیادش در برنامه‌ی غذایی‌تان باعث خواهد شد تا بدن 

17. تمرین درمانی

تمرین جدید تجویز می شود، برجسته ترین شاخص قابل روئیت در اولین هفته های مشخصه ی خستگی عضله، کاهش قابل برگشت قدرت انقباضی عضله است که بعد از تمرینات مقاومتی ساب ماکزیمال ترجیح داده می شود ( ۸ تا ۱۲ تکرار در هر ست ) در دوره . همین طور disuse و شرایط نامطلوب به هر دلیلی که ایجاد شده باشد باعث این امر می گردد.

18. ورزش و سلامت - پایش

در اینجا چند حرکت که به آسانی در استخر میتوان انجام داد و به کاهش درد کمک می از مهم‌ترین فواید درازونشست می‌توان به تقویت عضلات ناحیه شکم اشاره کرد. آموزش تصویری/شایع ترین اشتباهات ورزشی .. ۸ ترفند برای خنثی کردن اثرات مخرب بی‌تحرکی. بی‌تحرکی باعث می‌شود میزان قند خون بالا برود و خطر مرگ در اثر بیماری‌‌های 

19. اشتباهات رایج در حرکات شکم - کراس فیتنس

10 مه 2017 کشیدن انگشتان پا باعث می‌شود که بر روی عضلات لگن و شکم بیشتر کار شود. اشتباه دیگر صاف نبودن کمر بر روی زمین است. اگر در کمر قوس 

20. ۱۲ اشتباه رایج در بدن سازی که نباید مرتکب آنها شوید - مکملها

9 سپتامبر 2016 در ادامه این مقاله برای شما ۱۲ اشتباه بزرگ در طول تمرینات را برای شما همیشه شاهد این موضوع هستیم که یک حرکت یا برنامه تمرینی توسط افراد زیادی در باشگاه انجام میشود. کردن تنها نتیجه آن آسیب دیدگی، ضعیف شدن و کاهش اشتیاق می‌باشد. و وزنه را در کنترل خود داشته باشید، انقباض عضلات را حین انجام تمرین 

21. اشتباهات رایج در کاهش وزن - 7 اشتباه در رژیم لاغری

کیرا ویلیلامز مربی کاهش وزن است. او می‌گوید این اشتباه یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی است که معمولا خانم‌ها مرتکب می‌شوند.

22. با ۶ اشتباه رایج برای لاغری بیشتر آشنا شوید

با ۶ اشتباه رایج برای لاغری بیشتر آشنا شوید. اشتباه رایج: ورزش سنگین و زیاد باعث می‌شود چربی‌های بیشتری بسوزانیم؛ بنابراین زودتر و بهتر هم لاغر می‌شویم.

23. چرا دراز و نشست باعث کاهش چربی شکم و کاهش وزن نمی‌شود

بسیاری از افراد به دنبال این هستند که چربی را در نقاط مشخصی از بدن مانند شکم کاهش دهند. تعداد کسانی که تصور می کنند، انجام حرکت دراز و نشست باعث کم شدن چربی در ناحیه شکم می شود، کم نیست.

24. اشتباه در ورزش کردن و کاهش عضله

8 اشتباهی که باعث کاهش عضله می‌شود هدف از تمرین شدید، ساخت عضله‌ی بیشتر است که در نهایت به شما کمک می‌کند چربی بیشتری بسوزانید و وزن بیشتری از دست بدهید.

25. راهکارهای اشتباه کاهش وزن که پزشکان در مورد آنها هشدار می

بسیاری از افراد تصور می کنند که حذف کربوهیدرات می تواند باعث کاهش سریع وزن شود. مثلا اگر به طور کامل خوردن نان و پاستا را کنار بگذارند، لاغر خواهند شد.

26. آیا چربی به عضله تبدیل می شود؟ ۵ اشتباه رایج کاهش وزن

ما طبیعتمان این است که گول بخوریم! هر چه که در مجلات بخوانیم و یا در یک شبکه‌های اجتماعی ببینیم را باور می‌کنیم، بدونی اینکه حتی تحقیقی انجام دهیم.

27. 8 اشتباهی که باعث کاهش عضله می‌شود

8 اشتباهی که باعث کاهش عضله می‌شود هدف از تمرین شدید، ساخت عضله‌ی بیشتر است که در نهایت به شما کمک می‌کند چربی بیشتری بسوزانید و وزن بیشتری از دست بدهید.

28. اشتباهات رایج که باعث چاق تر شدن می شود | کهن طب

اشتباه اول کم خوابیدن. ممکن است فکر کنید کم خوابی یکی از عواملی است که افراد را لاغر می کند ولی دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که کم خوابیدن و نیز استراحت کمتر از میزان کافی می تواند به چاقی منجر شود.

29. ۸ علت کاهش عضله | زن روز

۸ اشتباهی که باعث کاهش عضله می‌شود. هدف از تمرین شدید، ساخت عضله‌ی بیشتر است که در نهایت به شما کمک می‌کند چربی بیشتری بسوزانید و وزن بیشتری از دست بدهید.

30. ۸ غذایی که باعث افزایش حجم عضلات می‌شوند-قسمت اول - الو دكتر

چگونه شما را سالم نگه می‌دارد: ماست یکی از معدود غذاهایی است که حاوی اسید لینولییک تلفیقی است؛ نوعی چربی خاص که در برخی تحقیق‌ها گفته شده می‌تواند باعث کاهش چربی بدن شود.

31. اشتباهاتی که باعث کاهش عضله می شوند | مجله فیت شیپ

اگر برنامه‌ی تمرینی‌تان را به چندین روز تقسیم کرده‌اید و هر روز فقط روی عضله‌ی خاصی تمرکز می‌کنید، باعث می‌شوید که رشد عضلاتتان کند و حتی متوقف شود.

32. کاهش عضله و اشتباهات رایج آن

کاهش عضله و اشتباهات رایج آن,:هدف از حرکات شدید، درست کردن عضله‌ بیشتر است که در نتیجه به شما کمک می‌کند چربی زیادتری بسوزانید و لاغرتر شوید. با اینحال، ممکن است تا جایی که

33. ۸ اشتباه رایج که هرگز نباید قبل از خواب مرتکب شوید | چطور

در این مطلب می‌خواهیم ۸ اشتباه رایج را که هرگز نباید قبل از خواب مرتکب شوید، به شما معرفی کنیم تا با اصلاح آنها، شما هم بتوانید خواب راحت داشته باشید.

34. اشتباهات رایج در بدنسازی | این اشتباهات در بدنسازی را

استفاده اشتباه از این وسایل علاوه بر آسیب های اسکلتی و عضلانی که می تواند ایجاد کند، عضله سازی و تناسب اندام را هم به تاخیر می اندازد و قطعا نتیجه آن چیزی نخواهد شد که شما می خواهید.

35. آیا دمنوش لاغری واقعا باعث کاهش وزن می شود؟ - مجله فروشگاه

۱۰ اشتباه رایج هنگام استفاده از سشوار که صدمات زیادی به موها می زند خانه / دسته‌بندی نشده / آیا دمنوش لاغری واقعا باعث کاهش وزن می شود تحقیقات نشان می دهد استفاده طولانی مدت سنا باعث می

36. 13 اشتباه رایج بعد از ورزش در باشگاه که زحمات تان را هدر

در اینجا به رایج ترین اشتباهاتی می پردازیم که بعد از ورزش در باشگاه مرتکب می شویم. این اشتباهات روند کاهش وزن را مختل می کنند یا احتمال آسیب جسمی را افزایش می دهند.

37. اشتباهات رایج در رژیم های کاهش وزن | چندین اشتباه رایج در

البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که کم کردن بیش از حد دریافت کالری نیز می تواند برای بدن مضر باشد، و منجر به از دست دادن عضله و کاهش روند متابولیسم بدن شود.

38. ورزش و سلامت - akairan.com

۸ اشتباه رایج که باعث کاهش عضله می شود . 6 اشتباه رایج پس از ورزش را کنار بگذارید ۸ نکته برای کاهش سایز دور کمر در زمان کوتاه .

39. بدنسازی : 19 نکته مهم در مورد ورزش بدن سازی که باید در

درست است که خوردن شیرینی، شکلات و چیپس باعث افزایش وزن شما می‌شود اما این اضافه وزن هرگز عضله نبوده بلکه چربی است که در پهلو، ران و یا باسن ذخیره خواهید کرد.

40. ۸ اشتباه در مورد کاهش وزن – ورزش برای همه

کسرخواب باعث افزایش هورمون کورتیزول می‌شود.کورتیزول هورمونی است که باعث ذخیره چربی و سوزاندن بافت عضله می‌گردد.پنج روزدرهفته کمترازمیزان کالری که بدن به‌صورت روزانه به آن نیازدارد کالری مصرف کنید.به‌طور تقریبی

41. ۸ اشتباه بزرگ در استفاده از نرم‌کننده مو - الو دكتر

۸ اشتباه بزرگ در استفاده از نرم‌کننده مو. استفاده بیش از حد از نرم‌کننده معمولا منجر به بی‌جان شدن موها می‌شود.

42. علم ورزش | ۷ توصیه برای عضله سازی و افزایش حجم عضلات

البته بهترین گزینه این است که تمرینات هوازی در روزهایی انجام شود که تمرین با وزنه ندارید، چرا که انجام آن بعد از وزنه باعث کاهش عضله سازی می شود و اشتباه در انجام آن قبل از وزنه ممکن است باعث

43. 7 اشتباه رایج در ارتباط با کاهش وزن خانمها

۸ اشتباه رایج که باعث کاهش عضله می شود اشتباهات کاهش وزن ، 5 اشتباه ورزشی در کاه وزن و لاغر نشدن ده اشتباه رایج در حرکات ورزشی

44. اشتباهات رایج رژیم غذایی برای عضله سازی

بزرگ‌ترین و رایج ترین اشتباه عموم مردم این است که چون زیاد ورزش می‌کنند پس می‌توانند همه چیز بخورند و بعد بسوزانند.

45. 9 اشتباه رایج در بدنسازی - چگونه اصولی تمرین کنیم؟

مشکل در کجاست؟ آیا ورزش‌ شیوه‌‌ای مطمئن برای کاهش‌وزن اضافه نیست؟ شاید مشکل این باشد که در ورزش‌کردن، همان اشتباه‌هایی را مرتکب می‌شوید که خیلی‌ها مرتکب می‌شوند.

46. غذاهایی که باعث کاهش اشتها می‌شوند

فلفل‌های تند حاوی کپسایسین(ترکیبی که می‌تواند اشتها را کاهش دهد و چربی سوزی را افزایش دهد) هستند که به‌صورت مکمل هم فروخته می‌شوند و در بعضی قرص‌های لاغری نیز از آن استفاده می‌شود.

47. اشتباهات رایج ورزشکاران در مصرف مکمل‌های ورزشی و تبلیغات

عسجدی با اشاره به شاخص‌های مهم در تغذیه و تمرینات قدرتی، اظهار کرد: کاهش چشمگیر در میزان گلیکوژن عضله می‌تواند مانع تولید نیرو توسط عضله و درنتیجه کاهش میزان اثربخشی جلسه تمرینی شود، این

48. ۸ اشتباه رایج حسابداری کسب و کارهای کوچک را می دانید

در این مقاله به هشت خطای رایج حسابداری کسب و کارهای کوچک خواهیم پرداخت و توضیح می‌ دهیم که چگونه می‌ تواند باعث مشکلات، هم کوچک و هم قابل توجه، برای کسب و کارتان شوند.

49. تعریق باعث رشد عضله می شود!- اخبار رسانه ها - اخبار تسنیم

تعریق باعث رشد عضله می شود! یکی از راههای ترشح هورمون رشد تعریق در هنگام ورزش است که از موثرترین راه ها برای

50. ۱۲ اشتباه در ورزش کردن که باعث می‌شود به نتیجه دلخواه‌تان

حرکات کششی استاتیک را نمی‌توان به‌عنوان گرم‌کردن در نظر گرفت. مطالعات نشان می‌دهند که انجام حرکات کششی قبل از جلسه تمرینی، عملکرد شما را کاهش می‌دهد و باعث کاهش احتمال آسیب‌دیدگی نمی‌شود.

51. ۹ اشـتـباه رایـج در باشـگاه بدنسـازی - بی کلک

۹ اشـتـباه رایـج در باشـگاه بدنسـازی. ممکن است شما هم جزو افرادی باشید که هر هفته یا چند بار در هفته به سالن ورزشی یا به کلاس های گوناگون می روند و وزنه می زنند و کلی عرق خودشان را در می آورند، اما هر بار که به روی وزنه می

52. عاداتی که باعث می شوند عضله بسوزانید نه چربی

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، از آنجا که عضله کالری بیشتری از چربی می سوزاند کاهش بافت عضلانی به معنای کند شدن خت سرعت سو و ساز بدن است بنابراین پایین آوردن وزن برایتان دشوار

53. چرا با وجود اینکه ورزش می کنیم وزن مان بالا می رود

در ادامه به عواملی می پردازیم که باعث می شوند با وجود ورزش کردن، وزن اضافه کنید. ۱- زیاد غذا می خورید. داشتن یک رژیم غذایی سالم و مغذی به اندازه ی ورزش کردن اهمیت دارد.

54. اشتباهات والدین که باعث لوس شدن و پرخاشگری در کودکان می

اما شما نمی‌خواهید مثل آنها باشید و به همین دلیل جور دیگری رفتار می‌کنید. این جور دیگر رفتار کردن ممکن است از همان اشتباهات رایج والدین باشد که باعث لوس شدن و پرخاشگری در کودکان می‌شود.

55. علم ورزش | ۷ اشتباه رایج در باشگاه که باید از انجام آن‌ها

تکنیک غلط منجر به تاثیر تمرین بر عضله دیگری و همچنین باعث توسعه الگوی حرکتی ضعیف می‌شود.

56. اشتباهات رایج درباره سشوار کشیدن مو/10 عادتی که باید

خشکی، شکستن و وز شدن شدید موها از عواقب استفاده ی نادرست از سشوار هستند. در ادامه به ۱۰ اشتباه رایج هنگام سشوار کشیدن موها می پردازیم که آسیب زیادی به آن ها می زند.

ارسال دیدگاه برای این مطلب
آرشیور مطالب
آمار وبلاگ
کل مطالب : 616
کل نظرات : 1
بازدیدکنندگان امروز : 5
بازدیدکنندگان دیروز : 15
بازدید امروز : 19
بازدید دیروز : 22
کل بازدیدکنندگان : 954
کل بازدیدها : 3230